Najczęściej zadawane pytania
Czym jest Zaproszeń Czas? ZaproszeńCzas.pl to nowoczesne, internetowe zaproszenia, zupełnie inne niż te dostępne obecnie na rynku, ponieważ dedykowane są na wszystkie urządzenia mobilne: smartphony, tablety oraz PC.
Każda para ma możliwość wyboru dowolnego wzoru zaproszenia, spersonalizowania go, wysłania w formie online do gości z utworzonej wcześniej listy znajomych z serwisów społecznościowych oraz jeśli zaistnieje taka potrzeba w formie tradycyjnej. Dzięki temu każdy z gości otrzyma link do zaproszenia z możliwością natychmiastowej odpowiedzi (RSVP).
Nasze zaproszenia to coś więcej niż zwykłe zaproszenie - to możliwośc organizacji zaproszonych gości w łatwy i przyjemny sposób. Zaproszeń Czas pozwala Wam na bieżąco weryfikować obecność gości i ich potrzeby. Dzięki czemu oszczędzacie czas i zmartwienia a przede wszystkim jesteś w bliskim kontakcie ze swoimi gośćmi.

Co mogę zrobić w serwisie zanim zapłacę? Wybranie preferowanego wzoru zaproszenia, dostosowanie go według własnych potrzeb i gustu wraz z utworzeniem listy gości do których trafi zaproszenie - to wszystko możesz zrobić i zdecydować czy chciałbyś mieć zaproszenie Zaproszeń Czas zanim zapłacisz.

Jakie formy płatności akceptujecie? Aktualnie akceptujemy płatności za pośrednictwem systemów płatności elektronicznej PayU oraz zwykłym przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Jaka jest cena zaproszenia drukowanego? Cena zaproszenia drukowanego oraz koszt dostawy jest ustalany indywidualnie z klientem i zależy do liczby zamówionych zaproszeń.

Czy zaproszenie internetowe ma swój indywidualny link? Tak, tworząc zaproszenie internetowe każda para otrzymuję indywidualny link do zaproszenia, na który składają się imiona oraz data ślubu. np: http://zaproszenczas.pl/zaproszenie/NataliaLukasz20150815

Co składa się na cenę 299zł? Za tę cenę użytkownik otrzymuje:
- wybrany przez siebie wzór zaproszenia do samodzielnego spersonalizowania według swoich potrzeb,
- wysłanie zaproszenia do nieograniczonej liczby osób ,
- konto w serwisie, w którym dodatkowo możecie:
być na bieżąco kto z zaproszonych gości przyjdzie na ślub, utworzyć listę prezentów, listę TO DO oraz zamówić wersje tradycyjną wybranego przez siebie wzoru!

Kiedy dokonuję płatności za zaproszenie? Za zaproszenie płacisz dopiero w momencie gdy chcesz wysłać je do wybranych już wcześniej gości.
Co ważne za zaproszenie płacisz tylko raz a później możesz dokonywać na nim zmian oraz zapraszać gości jeśli o kimś zapomniałeś. O wszystkich zmiana goście zostaną poinformowani.

Czy wystawiacie fakturę VAT? Tak. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Jaki jest czas oczekiwania na zaproszenie drukowane? Czas oczekiwania na zaposzenia drukowane nie powinien przekroczyć 14 dni. Wyjątek mogą stanowić okresy świąteczne ale klient zostanie o tym wcześniej poinformowany.

Jaki jest czas oczekiwania na próbkę zaproszenia? Czas oczekiwania na próbkę zaproszenia wynosi 7-10 dni roboczych.


Czy można usunąć konto ZaproszenCzas? Tak, w każdej chwili użytkownik może usunąć konto w serwisie, wystarczy że kliknie w link “usuń konto” w panelu użytkownika, pod zakładką “Ustawienia”.

Przewodnik po głównych opcjach w panelu użytkownika
Przewodnik po głównych opcjach panelu użytkownika Pod zakładką “Zaproszenia” użytkownik ma dostęp do podglądu stworzonego przez siebie zaproszenia oraz podgląd zawiadomienia, stworzonego na podstawie wybranego wzoru.
Przewodnik po głównych opcjach panelu użytkownika Zakładka “Lista gości” gromadzi wszystkie zaproszone na uroczystość osoby , z podziałem na osoby do których już wysłano zaproszenie, na których odpowiedz trzeba jeszcze poczekać itd.
Przewodnik po głównych opcjach panelu użytkownika W zakładcę “Lista Prezentów” użytkownik na możliwość utworzenia własnej listy prezentów lub wybrania z zaproponowanej w serwisie listy aby ułatwić gościom wybór odpowiedniego podarunku.
Przewodnik po głównych opcjach panelu użytkownika “Lista TO DO” dzieli hierarchicznie czynności jakie Państwo Młodzi powinni “odhaczyć” do czasu swojego ślubu, ułatwiając im organizację i przypominając o najważniejszych sprawach.
Przewodnik po głównych opcjach panelu użytkownika Zakładka “Powiadomienia” to tablica gromadząca wszystkie informacje dotyczące gości i ich obecności na Waszym weselu. Zdecydowanie warto być z nią na bieżąco.
Przewodnik po głównych opcjach panelu użytkownika Z zakładki “Zawiadomienia” możecie wybrać osoby które chcielibyście zawiadomić o Waszym ślubie ale niekoniecznie macie ochotę zapraszać je również na wesele.
Przewodnik po głównych opcjach panelu użytkownika Pod zakładką “Życzenia” znajdziecie listę kartek z życzeniami ślubnymi jakie otrzymacie od zaproszonych gości. Może się zdarzyć, że któraś z zaproszonych osób nie będzie mogła być obecna na ślubie i swoje życzenia przekaże w ten sposób.